Apie gerus darbus vaikai turi ne tik girdėti, bet ir tiesiogiai juose dalyvauti. Darželio „Paukštelių” grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojų bei meninio ugdymo pedagogo Aurelijaus, aplankė senelius miestelio socialinės pagalbos centre. Apsilankymo tikslas - ugdyti atjautą ir pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei norą dalintis ir dovanoti, nelaukiant didžiųjų metų švenčių.

Senelius vaikučiai pradžiugino smagiomis dainelėmis, taip pat suvaidino pasakėlę apie moliūgą. Pabaigoje visiems susirinkusiems padovanojo  po emblemą - besišypsantį moliūgėlį ir palinkėjo sveikatos ir geros nuotaikos. Socialinės  pagalbos centro darbuotoja Ingrida, dėkodama už apsilankymą įteikė nepaprastą ,,moliūgą" pilną saldžių dovanėlių ir linkėjo tolimesnio  senelių ir vaikučių nuoširdaus bendravimo.

Autorius: Audronė Kantautienė, auklėtoja

Jau antrus metus mūsų darželio bendruomenė  dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė". Šį rudenį visą savaitę mūsų darželio bendruomenė nešė per vasarą užaugintus ir papuoštus moliūgus. Spalio 4 d.  į „Oranžinės dienos” šventę visus sukvietė moliūgas „Linksmukas” ir daug jo draugų. Jis kvietė dovanoti vieni kitiems šypsenas ir siūlė geros nuotaikos receptą. Oranžinėmis šypsenėlėmis-emblemomis vaikučiai papuošė visus atvykusius į šventę. Šventėje netrūko dainų, šokių, pasakų ir šypsenų.  „Kiškučiai” linksmai deklamavo eilėraštukus ir ragino valgyti morkytes. „Pelėdžiukai” ir „Gudručiai” iš tolo švietė oranžine spalva ir demonstravo oranžines madas.  „Paukšteliai” pakvietė pasižiūrėti pasakėlės apie moliūgą.  O kad šypsenėlės  ir gera nuotaika dar ilgai  visus lydėtų, grupėse vaikai  su auklėtojomis sudėliojo besišypsančius veidukus iš savo darže išaugintų oranžinių gėlyčių. Oranžinis renginys baigėsi  „Linksmukų” parodėle miestelio seniūnijoje.

Šventėje vaikai patyrė ne tik džiugių emocijų. Bendraudami jie plėtojo ir socialines kompetencijas, mokėsi suteikti kitiems bei patiems patirti dovanojimo džiaugsmą. Visiems dalyvavusiems tai buvo džiaugsminga, kupina gerų emocijų ir šypsenų diena.

Autorius: auklėtoja Audronė Kantautienė

Ikimokyklinio ugdymo skyrius jau kelinti metai dalyvauja Europos judumo savaitės renginiuose.  Tradiciškai priešmokyklinukai, pasikartoję saugaus elgesio taisykles, šiemet keliavo į miesto skverą. Čia jie surengė sveikatingumo bėgimą. Kiekvienas pagal galimybes,nelenktyniaudamas įveikė visą atstumą aplink skverą.

Kitas labai smagus, daug džiaugsmo bei emocijų ikimokyklinio amžiaus vaikams suteikęs renginys ,,Rieda ratukai". Ugdytiniai prisiminė kelio ženklus, šviesoforo spalvas ir išriedėjo į trasą aplink darželį. Netrūko plačių šypsenų ir geros nuotaikos.

Autorius: dir. pav. G.Jevaitienė

Gegužės 4 dieną net septintą kartą gausiai susirinkome Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus "Linelis" kieme dalyvauti jau tradicija tapusiame tarptautiniame meno projekte "Laiškas mamai", skirtame paminėti Motinos dieną.
          Visų grupių ugdytiniai į bendrą laišką savo mamytėms talpino ne tik skambias melodijas ir meilės kupinus žodžius. Jie pristatė daug kruopštumo ir išmonės pareikalavusius, įvairiomis technikomis sukurtus savo laiškus mamytėms. Štai "Zuikučių" grupė pasirinko medžiagą lengvą, tarsi mamytėms siunčiami oro bučinukai, "Paukštelių" grupė norėjo pabrėžti motinos meilės švelnumą, todėl savo laišką kūrė ant šilko. "Saulučių" grupė kūrė "saldų" laišką, o "Pelėdžiukų" grupės vaikai norėjo pabrėžti, kokia stipri motinos meilė, tad savo laišką rašė ant medienos.
          Šventės pabaigoje visų grupių ugdytiniai pasveikino mamytes pačių pagamintomis dovanėlėmis.

Vasario 16-osios proga darželio vaikučiai dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, vaikų, tėvelių kūrybinių darbų parodoje ,,Tautinė juosta". Parodos tikslas - kūrybiškai atskleisti tautinio kostiumo elemento - tautinės juostos - savitumą. Kiekvienos grupės ugdytiniai įvairiais meninės raiškos būdais kūrė originalias tautines juostas. Patys mažiausieji ,,Zuikučiai", talkinant mamytei Jurgai, nėrė iš spalvotų siūlų, ,,Saulutės" grupė kūrė iš Puzzle elementų, ,,Paukšteliai" siuvinėjo, o ,,Pelėdžiukai" klijavo.