Vasario 13-osios rytą į darželio kiemą sugužėjo gausus persirengėlių būrys linksmai ir triukšmingai švęsti Užgavėnių. Čia šurmuliavo raganos, velniai, čigonai ir daugybė kitų personažų. Ne tik vaikus, bet ir auklėtojas bei jų padėjėjas buvo sunku atpažinti.
     Visų dėmesį traukė žiemą simbolizuojanti Morė,o Kanapinis su Lašininiu išbandė savo jėgas virvės traukime. Kadangi su vaikų pagalba nugalėjo Kanapinis, tai visiems teko pasižadėti per visą Gavėnią laikytis pasninko.
     Visų grupių ugdytiniai į vežimaitį šalia Morės sudėjo piešinėlius su savo blogais darbais, ir Lašininis juos išvežė. Gerai nusiteikę persirengėliai grįžo į grupes mėgautis sočiais Užgavėnių blynais.

Autorius: E.Oniūnienė, auklėtoja

Vasario 14d. Vinco Kudirkos gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo grupių  "Gudručiai" ir  "Pelėdžiukai" renginys  "Atkurtos Lietuvos šimtmetis", kurį paruošė auklėtojos Vilda Stoliarenokienė ir Rasa Dragūnaitienė.
    Darželinukai lankėsi gimnazijos muziejuje, apžiūrėjo parodą "Mūsų šimtmečio istorija". Gimnazijos skaitykloje buvo demonstruojamos skaidrės apie Lietuvos praeitį, nusipelniusius  mūsų Tėvynei žymius žmones. Darželinukai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, gimtinės grožį, gimtąją kalbą.
    Renginio pabaigoje visi nuoširdžiai dainavo dainą " Brangiausios spalvos". Direktoriaus pavaduotoja Vida Venciuvienė visus pakvietė dalyvauti eisenoje prie Vinco Kudirkos paminklo ir paleisti 100 spalvotų balionų. Tad su nekantrumu laukėme sekančios dienos.

Autorius: V.Stoliarenokienė, auklėtoja

Apie gerus darbus vaikai turi ne tik girdėti, bet ir tiesiogiai juose dalyvauti. Darželio „Paukštelių” grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojų bei meninio ugdymo pedagogo Aurelijaus, aplankė senelius miestelio socialinės pagalbos centre. Apsilankymo tikslas - ugdyti atjautą ir pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei norą dalintis ir dovanoti, nelaukiant didžiųjų metų švenčių.

Senelius vaikučiai pradžiugino smagiomis dainelėmis, taip pat suvaidino pasakėlę apie moliūgą. Pabaigoje visiems susirinkusiems padovanojo  po emblemą - besišypsantį moliūgėlį ir palinkėjo sveikatos ir geros nuotaikos. Socialinės  pagalbos centro darbuotoja Ingrida, dėkodama už apsilankymą įteikė nepaprastą ,,moliūgą" pilną saldžių dovanėlių ir linkėjo tolimesnio  senelių ir vaikučių nuoširdaus bendravimo.

Autorius: Audronė Kantautienė, auklėtoja

Jau antrus metus mūsų darželio bendruomenė  dalyvauja tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projekte „Saulėto oranžinio traukinio kelionė". Šį rudenį visą savaitę mūsų darželio bendruomenė nešė per vasarą užaugintus ir papuoštus moliūgus. Spalio 4 d.  į „Oranžinės dienos” šventę visus sukvietė moliūgas „Linksmukas” ir daug jo draugų. Jis kvietė dovanoti vieni kitiems šypsenas ir siūlė geros nuotaikos receptą. Oranžinėmis šypsenėlėmis-emblemomis vaikučiai papuošė visus atvykusius į šventę. Šventėje netrūko dainų, šokių, pasakų ir šypsenų.  „Kiškučiai” linksmai deklamavo eilėraštukus ir ragino valgyti morkytes. „Pelėdžiukai” ir „Gudručiai” iš tolo švietė oranžine spalva ir demonstravo oranžines madas.  „Paukšteliai” pakvietė pasižiūrėti pasakėlės apie moliūgą.  O kad šypsenėlės  ir gera nuotaika dar ilgai  visus lydėtų, grupėse vaikai  su auklėtojomis sudėliojo besišypsančius veidukus iš savo darže išaugintų oranžinių gėlyčių. Oranžinis renginys baigėsi  „Linksmukų” parodėle miestelio seniūnijoje.

Šventėje vaikai patyrė ne tik džiugių emocijų. Bendraudami jie plėtojo ir socialines kompetencijas, mokėsi suteikti kitiems bei patiems patirti dovanojimo džiaugsmą. Visiems dalyvavusiems tai buvo džiaugsminga, kupina gerų emocijų ir šypsenų diena.

Autorius: auklėtoja Audronė Kantautienė

Ikimokyklinio ugdymo skyrius jau kelinti metai dalyvauja Europos judumo savaitės renginiuose.  Tradiciškai priešmokyklinukai, pasikartoję saugaus elgesio taisykles, šiemet keliavo į miesto skverą. Čia jie surengė sveikatingumo bėgimą. Kiekvienas pagal galimybes,nelenktyniaudamas įveikė visą atstumą aplink skverą.

Kitas labai smagus, daug džiaugsmo bei emocijų ikimokyklinio amžiaus vaikams suteikęs renginys ,,Rieda ratukai". Ugdytiniai prisiminė kelio ženklus, šviesoforo spalvas ir išriedėjo į trasą aplink darželį. Netrūko plačių šypsenų ir geros nuotaikos.

Autorius: dir. pav. G.Jevaitienė