„Raktelis mamai“- taip šiais metais vadinosi šventė, skirta Motinos dienai. Tai jau ne pirmas respublikinis projektas, kuriame dalyvaujas darželio „Linelis“ vaikai bei visi mūsų bendruomenės nariai.

                             Įvairiaspalviais, dideliais ir mažais raktais pasipuošė šventė. Buratino dovanotais raktais auklėtojos atrakino savo grupių „širdį“- vartus, už kurių slėpėsi daug mažų širdelių. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo, vaidino. Taip pat vyko madų šou - vaikai demonstravo pačių parinktas „2016 metų madingiausiasskrybėles, papuošalus, rankines, šukuosenas ir kaklaraiščius tėčiams. Po to vaikai sveikino mamas, įteikė savo gamintas dovanas.

                             Tikiuosi, kad tėvai ir vaikai, radę tą vienintelį stebuklingą raktelį vieni į kitų širdis, saugos ir jo nepames. Į stiklą barbenantis lietus nesugadino geros nuotaikos, tik atėmė galimybę šventę švęsti lauke. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button