Mūsų darželio pedagogai, vaikai, tėvai, seneliai - respublikinio švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio švietimo projekto ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą" dalyviai. Kelionė prasidėjo pavasarį nuo mažos moliūgo sėklytės, kurią vaikai su auklėtojomis, mamytėmis sėjo darželyje, savo darže.Vaikai stebėjo, kaip iš sėklos kalasi daigelis. Kad iš daigelio išaugtų moliūgas vasarą reikėjo jį laistyti, prižiūrėti.Spalio 12 dieną su rūpesčiu ir meile išaugintas šeimos moliūgas sugrįžo į darželį. Bendruomenės nariai sukūrė 20,35 metrų ilgio saulėtą oranžinį moliūgų traukinį, kurio kiekvienas moliūgas- vagonas (103 moliūgai) susideda iš vaikų, tėvų, pedagogų bendradarbiavimo vaisiaus. Rinkome patį didžiausią ( 68 cm), originaliausią moliūgą, skaniausią patiekalą iš moliūgo. Vykdydami projektą su vaikais keliavome į saulėtą oranžinę kelionę, siekiant geriau pažinti pasaulį. Kodėl oranžinę? Todėl, kad tai šeimos, meilės, draugystės, saulės, šviesos spalva.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button