Vienas iš svarbiausių darželio tikslų yra ugdymo kokybės gerinimas, todėl ieškome būdų ugdymo veiklai modernizuoti.Ugdymas dalyvaujant projektų veiklose atveria vaikams galimybes ugdytis įvairias kompetencijas, kartu nepamirštant žaidimo - mėgstamiausios ir pagrindinės vaikų veiklos. Tarptautiniame eTwinning projekte ,,Rudens išdaigos" ( Tricks of Autumn), kuris tęsėsi spalio - lapkričio mėnesį, dalyvavo mūsų darželio ,,Saulutės" grupės ugdytiniai, auklėtoja Renata Kundokienė ir direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Gema Jevaitienė.

Projekto partneriai - keturios ikimokyklinės ugdymo įstaigos ir dvi mokyklos iš Lietuvos bei ,,Brolių Grimų" darželis iš Bulgarijos.

Projekto tikslas - praturtinti vaikų žinias apie rudenį, spalvų įvairovę, skatinti ugdytinių kūrybiškumą, meninę raišką, susipažinti su šalimis- projekto partnerėmis, plėsti IKT panaudojimo galimybes.

Džiaugiamės galėdami būti eTwinning projekto dalimi, nes jis suteikė galimybę tapti atviresniems naujoms patirtims ir pokyčiams.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button