Vienas iš svarbiausių darželio tikslų yra ugdymo kokybės gerinimas, todėl ieškome būdų ugdymo veiklai modernizuoti.Ugdymas dalyvaujant projektų veiklose atveria vaikams galimybes ugdytis įvairias kompetencijas, kartu nepamirštant žaidimo - mėgstamiausios ir pagrindinės vaikų veiklos. Tarptautiniame eTwinning projekte ,,Rudens išdaigos" ( Tricks of Autumn), kuris tęsėsi spalio - lapkričio mėnesį, dalyvavo mūsų darželio ,,Saulutės" grupės ugdytiniai, auklėtoja Renata Kundokienė ir direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui Gema Jevaitienė.

Projekto partneriai - keturios ikimokyklinės ugdymo įstaigos ir dvi mokyklos iš Lietuvos bei ,,Brolių Grimų" darželis iš Bulgarijos.

Projekto tikslas - praturtinti vaikų žinias apie rudenį, spalvų įvairovę, skatinti ugdytinių kūrybiškumą, meninę raišką, susipažinti su šalimis- projekto partnerėmis, plėsti IKT panaudojimo galimybes.

Džiaugiamės galėdami būti eTwinning projekto dalimi, nes jis suteikė galimybę tapti atviresniems naujoms patirtims ir pokyčiams.