Gegužės 4 dieną net septintą kartą gausiai susirinkome Vinco Kudirkos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus "Linelis" kieme dalyvauti jau tradicija tapusiame tarptautiniame meno projekte "Laiškas mamai", skirtame paminėti Motinos dieną.
          Visų grupių ugdytiniai į bendrą laišką savo mamytėms talpino ne tik skambias melodijas ir meilės kupinus žodžius. Jie pristatė daug kruopštumo ir išmonės pareikalavusius, įvairiomis technikomis sukurtus savo laiškus mamytėms. Štai "Zuikučių" grupė pasirinko medžiagą lengvą, tarsi mamytėms siunčiami oro bučinukai, "Paukštelių" grupė norėjo pabrėžti motinos meilės švelnumą, todėl savo laišką kūrė ant šilko. "Saulučių" grupė kūrė "saldų" laišką, o "Pelėdžiukų" grupės vaikai norėjo pabrėžti, kokia stipri motinos meilė, tad savo laišką rašė ant medienos.
          Šventės pabaigoje visų grupių ugdytiniai pasveikino mamytes pačių pagamintomis dovanėlėmis.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button