Vasario 14d. Vinco Kudirkos gimnazijoje vyko priešmokyklinio ugdymo grupių  "Gudručiai" ir  "Pelėdžiukai" renginys  "Atkurtos Lietuvos šimtmetis", kurį paruošė auklėtojos Vilda Stoliarenokienė ir Rasa Dragūnaitienė.
    Darželinukai lankėsi gimnazijos muziejuje, apžiūrėjo parodą "Mūsų šimtmečio istorija". Gimnazijos skaitykloje buvo demonstruojamos skaidrės apie Lietuvos praeitį, nusipelniusius  mūsų Tėvynei žymius žmones. Darželinukai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, gimtinės grožį, gimtąją kalbą.
    Renginio pabaigoje visi nuoširdžiai dainavo dainą " Brangiausios spalvos". Direktoriaus pavaduotoja Vida Venciuvienė visus pakvietė dalyvauti eisenoje prie Vinco Kudirkos paminklo ir paleisti 100 spalvotų balionų. Tad su nekantrumu laukėme sekančios dienos.

 

Autorius: V.Stoliarenokienė, auklėtoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button