Kovo 11-ąją - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną -  minėjo ir mūsų darželio ugdytiniai. Klausėsi auklėtojų pasakojimų apie Lietuvą, mokėsi eilėraščių ir dainelių, matavosi stilizuotus tautinius rūbelius.
       Priešmokyklinės grupės ,,Pelėdžiukai" ugdytiniai šventine nuotaika pasidalino su Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centro globos namų gyventojais. Čia priešmokyklinukai surengė šventinį koncertą, kurį paruošė auklėtoja R. Dragūnaitienė ir A. Bacevičius.

       Darželio auklėtojos kartu su savo ugdytiniais dalyvavo pilietinėje akcijoje ,,100 varpelių Lietuvai". Visą savaitę gaminome geltonos, žalios, raudonos spalvos varpelius.Penktadienio rytmetį visi varpeliai buvo sukabinti darželio kieme. Auganti alyva džiaugėsi ne tik pirmaisiais saulės spinduliais, bet ir Lietuvos vėliavos spalvomis suspindusiais varpeliais.

 

Autorius: Rasa Dragūnaitienė, auklėtoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button