Kovo 5 dieną visus mažus ir didelius, sočius ir alkanus sukvietė Lašininis ir Kanapinis į Užgavėnių šventę. Visi šoko, trypė, šėliojo, šūkaliojo, žiemą varė. Vaikai ir auklėtojos dalyvavo persirengėlių madų šou. Dalyviu Kanapinis apdovanojo riestainiais. Kokios užgavinės, jei nėra blynų! Po smagios dainos „Kepė močia blynus“ visi išvydo patį didžiausią, gražiausią Lašininio ir Kanapinio blyną. Blynas buvo padalintas visų grupių vaikams ir suvalgytas.

     Lašininis ir Kanapinis galynėjosi protu. Vienas kitą bandė įveikti mindami mįsles. Laimėjęs kovą Kanapinis kvietė burtis prie Morės, atnešti ir jai atiduoti piešinius su savo blogais darbais. Skambant žodžiams „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Lašininis išnešė Morę ir blogus darbus, kad visi metai būtų geresni.

 

Autorius: R.Kundokienė, auklėtoja

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button