Kovo 12 dieną, pasipuošę tautiniais rūbais, šventiškai nusiteikę,  darželio vaikučiai sugužėjo į ,,Pelėdžiukų“ grupę  paminėti Lietuvos nepriklausomybės dieną.  Į svečius pasikvietėme ir gimnazijos šaulius. Šventę pradėjome tautine giesme, kurią vaikučiai labai noriai mokėsi ir gražiai sugiedojo.  Apie Lietuvos grožį vaikai papasakojo deklamuodami, dainuodami daineles. O tautiniais rūbais pasipuošę ,,pelėdžiukai“ pašoko liaudies šokį ,,Malūnėlis“. Tiesiog nustebę vaikai klausėsi  Jurgos deklamuojamo eilėraščio ,,Gobšė“ ir suprato, kad reikia dalintis. Didžiausią įspūdį vaikams paliko pabernavimas su šauliais. Šaulys Tomas papasakojo apie jų žygius,  aptarė aprangą, kasdienius darbus, atsakinėjo į klausimus. Vaikai sužinojo, kad šiemet šaulių sąjunga švenčia 100 metų. Šventę užbaigėme daina apie visas vėliavos spalvas  ir bendra nuotrauka su šauliais. Išlydėję svečius vaikai išsiskirstė į savo grupes pilni įspūdžių ir meilės savo gimtinei.

 

Autorius: Anelė Macijauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button