Nuo rugsėjo16 dienos iki rugsėjo 20 dienos Kudirkos Naumiesčio vaikų darželis dalyvavo 2019 metų Europos judumo savaitėje. Judumo savaitės tema: „Vaikščiokime ir važiuokime dviračiu saugiai“. Taip norima atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai.

           Visą judumo savaitę  vaikai ir auklėtojos buvo aktyvūs darželio renginių dalyviai. Viskas prasidėjo bendra mankšta lauke. Ir taip tęsėsi visą savaitę.

           Europos judumo savaitės šūkis- „Žingsniuokime kartu“. Darželio mažesnieji kartu vaikščiojo darželio kieme. Jie išvedė pasivaikščioti kirmėlytes. Vyresnieji vaikai, apsivilkę ryškias liemenes,  keliavo miestelio gatvėmis.

           Vaikų geriausi draugai kieme yra paspirtukai, dviračiai, triratukai, mašinytės. Todėl viena diena buvo skirta judėjimui įvairiomis transporto priemonėmis.

            Burbulų pūtimas ir gaudymas- dar viena veikla, kuri labai patiko vaikams.

           Paskutinė savaitės veikla- linksmi žaidimai su spalvotu parašiutu. 

 

Autorius: Renata Kundokienė, auklėtoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button