Gruodžio 04 dieną mūsų darželio vaikučių komanda dalyvavo rajoniniame renginyje ,,Judu krutu ir niekad neliūdžiu“. Į šį sportinį renginį mus pakvietė  Šakių lopšelis- darželis ,,Berželis“. Rajono darželių  vaikučiai sugužėjome  į Šakių sporto centrą, kuriame mus pasitiko šventinė aplinka. Po išradingų prisistatymų  vaikai atliko įvairias sportines užduotėles, kurioms vadovavo šventiniai personažai ( elniukas, besmegenis, snieguolė, piratas...) Vaikų džiaugsmui nebuvo galo. Pagaliau atlikę visas užduotėles, pasišokę, susipažinę su kitų darželių vaikais, turėjome ir atsisveikinti. Žiuri komisija padėkojo už dalyvavimą, gerą nuotaiką, kiekvienam įteikė prisiminimui medalius, dovanų. Laimingi, pavargę, pilni įspūdžių sugrįžome mokyklos autobusiuku į savo darželį. Vaikai turėjo ką papasakoti savo draugams. Dėkojame Godos mamytei Jurgai už padovanotus sportinius marškinėlius, o Gusto mamai Valdai už pagalbą kelionėje į renginį.

 

Autorius: Anelė Macijauskienė, IU mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button