Trečiadienį, birželio 5 d., Pasieniečių mokykloje vyko pirmosios finalinės Jaunojo pasieniečio būrelių (JPB) narių sporto žaidynės. Jų tikslas – skatinti bendradarbiavimą tarp pasienio rinktinėse veikiančių JPB bei kartu formuoti neformalaus vaikų švietimo tradicijas.

     Kiekvieną ekipą iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos pasienio rinktinių sudarė po dešimt jaunųjų pasieniečių. Pagėgių pasienio rinktinės garbę gynė ir Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos jaunojo pasieniečio būrelio nariai.

     Renginio atidarymo metu susirinkusius sveikino ir sėkmės rungtyse linkėjo Pasieniečių mokyklos (PM) viršininkas Vytautas Strolia. Sporto žaidynių metu buvo iškelta jaunojo pasieniečio būrelių vėliava.

     Komandos savo įgūdžius privalėjo išbandyti trijose – 3×3 krepšinio, virvės traukimo bei „Kliūčių ruožo“ rungtyse. Moksleiviai negailėdami jėgų atkakliai rungėsi siekdami pergalių. Krepšinio 3×3 varžybose trečią vietą iškovojo – Varėnos rinktinės komanda, po atkaklios kovos antra vieta džiaugėsi – Pagėgių rinktinės ekipa, nenugalimi krepšinyje – Ignalinos rinktinės jaunieji pasieniečiai. Antrojoje rungtyje tvirtai virvę traukę Pagėgiškiai liko treti, antra vieta atiteko – Vilniaus rinktinės komandai, o Ignalinos rinktinės komanda triumfavo ir šioje rungtyje. Paskutiniajame „Kliūčių ruožo“ išbandyme Ignaliniečiai liko treti, iškovota antra vieta neslėpdami šypsenų džiaugėsi varėniškiai, o geriausia tapo – Vilniaus komanda.

     Žaidynių dalyvius, atkakliai kovojusius ir visas jėgas atidavusius už atstovaujamos pasienio rinktinės garbę, pasveikino PM viršininkas V. Strolia bei JPB veiklos koordinatorius Marius Zemenskas.

 

Autorius: D.Stepšys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasienio užkardos vadas

<

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button