Autorius: B.Adomavičienė, dir. pavaduotoja

Gruodžio 6-ąją mūsų gimnazijoje „pakvipo“ Kalėdomis – ilgųjų pertraukų metu šurmuliavo Kalėdinė mugė, kurioje jos dalyviai nuo 1-ų iki 12-os klasės mokinių bei jų tėveliai (!!!) prekiavo savo rankdarbiais bei kepiniais. Smagu, kad ne tik prekiautojų, bet ir pirkėjų nepristigo – buvo daug norinčių pasmaguriauti ar iš anksto dovanėlėm pasirūpinti.

4 – 5 pamokų metu pradinukai, o 17 val. vyresnių klasių mokiniai buvo kviečiami į „kino teatrą“ žiūrėti kalėdinių filmų. Filmų peržiūras organizavo bei pasirūpino, kad nepritrūktų spragėsių bei gaiviųjų gėrimų (tikro kino teatro įspūdžiui sustiprint 😊) 8-os klasės mokiniai.

Kilnusis mugės bei „kino teatro“ tikslas taip pat neliko nuošaly – mūsų gimnazijos labdaros fondas pasipildė 321,84 eurais!!! Ačiū visiems nelikusiems abejingais – Jūsų paaukoti pinigai bus padovanoti sergantiems gimnazijos mokiniams.

Gražių artėjančių švenčių!

Autorius: E.Venciuvienė, anglų k. mokytoja

Kalėdos, tai sniegas, mandarinais kvepiantys namai ir eglutė. Mokiniai ir mokytojai daug laiko praleidžia gimnazijoje, todėl mes, pradinių klasių mokytojos, panorome įnešti čia dar daugiau jaukumo. Besigėrėdamos padabintais gimnazijos langais sumanėme pirmo aukšto koridorių papuošti gyvų žaliaskarių vainikais. Atsinešiau eglių ir pušų šakų iš savo užauginto miško.  Kam kirsti medelį, jei šventinę nuotaiką galima sukurti iš keleto šakelių? Besiklausydamos Kalėdinės muzikos nupynėme keturis vainikus ir papuošėme žaisliukais. Džiaugiamės, kad šiuo adventiniu laiku įgyvendintas mūsų sumanymas dar labiau primena artėjančias šventes. Kviečiame ateiti ir pasigrožėti. O gal kitais metais paseksite mūsų pavyzdžiu?

Autorius: L.Gončaruk, pr. klasių mokytoja

Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžosi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse.

Tokiame protmūšyje dalyvavo IIIG klasės mokiniai. Klausimai ir atsakymai buvo pateikti organizatorių. Varžėsi net 5 komandos ir visos komandos pasirodė gerai. Mokyklos bendruomenei įteiktas padėkos raštas.

Visos užsiregistravusios organizacijos bus įtrauktos į Pasaulinės AIDS dienos rengėjų Lietuvoje sąrašą.

Autorius: M.Andriukaitienė, biologijos mokytoja

2019 m. lapkričio 28 d., ketvirtadienį, mūsų literatūros pamokoje svečiavosi rašytoja Daina Opolskaitė.

Rašytoja su mokiniais diskutavo įvairiomis temomis, pradedant jos kūryba, baigiant tuo, kokias knygas skaito šių dienų jaunimas. Uždavėmė mums rūpimus klausimus, o rašytoja labai nuoširdžiai ir išsamiai į juos atsakė. Viešnia domėjosi, kodėl mums patinka jos kūryba, papasakojo, kaip gimė knygos „Ir vienąkart, Riči“ istorija. Pamokai baigiantis, išgirdome, kaip knygos „Ir vienąkart, Riči“ tekstas skamba Dainos Opolskaitės lūpomis.

Nuskambėjus skambučiui, padėkojome rašytojai už atvykimą ir įteikėme gėlių. Ji sutiko pasirašyti mūsų turimose jos knygose, palinkėdama mūsų jaunystei ugnies.

Dėkojame Dainai Opolskaitei už tokį šiltą ir įdomų susitikimą, kuris įkvėpė mus dar daugiau skaityti.

Autorius: Ugnė Kažemėkaitytė, 7b kl. mokinė