Vasario 4 diena įvyko gimnazistų susitikimas su Turing School lektoriumi, programuotoju Kęstučiu Mačiulaičiu, kuris papasakojo apie Turing School misiją – keisti mokyklinę technologijų švietimo sistemą. Lektorius pasakojo apie programuotojo darbą, supažindino su naujovėmis bei technologiniais sprendimais

Autorius: S.Žaganevičienė, mokytoja

Vasario 04 dieną  Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijoje lankėsi Krizinio nėštumo centro lektorė Gailė Kvietkutė Gudelė ir skaitė paskaitą "Žmogaus gyvybės kultūra. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys ir pasekmės"  I, II gimnazinių klasių mokiniams.

Autorius: M.Andriukaitienė, biologijos mokytoja

Kudirkos Naumiesčio 410 kuopos jaunieji šauliai sausio 30d. aplankė Vinco Kudirkos muziejuje eksponuojamą paradą, skirtą Šaulių sąjungos įkūrimo šimtmečiui.

Edukacijos metu išklausyti gidų pasakojimai ir kuopos vado A. Varankovo atsiminimai. Muziejininkų surengtoje viktorinoje sužinota daug naujo ir įdomaus apie Šaulių sąjungą bei jos įkūrėjus.
Po renginio uždegta žvakutė prie Vinco Kudirkos paminklo.

Autorius: T.Vencius, jaunųjų šaulių vadas

Ketvirtadienį, sausio 23 dieną, mes, abiturientai, išvykome į kasmetinę  profesijų pristatymo mugę. Arenoje savo mokymo programas pristatė Lietuvos profesinio rengimo centrai, kolegijos, universitetai. Galėjome pasikalbėti su besimokančiais, su dėstytojais, gauti medžiagos apie studijų programas.

Mes kiekvienas galėjome išsamiai susipažinti su dominančia profesija, studijų trukme, kaina, apgyvendinimo sąlygomis. Parvežėme lankstinukų, plakatų, kitos medžiagos, kuria galės pasinaudoti ir kiti gimnazijos mokiniai.

Norėtume padėkoti gimnazijos vadovams už galimybę lankytis renginyje.

Autorius: M. Valavičius, IV kl. gimnazistas

Pirmadienį į aktų salę, kur vyko meninio skaitymo konkursas, rinkosi mokiniai ir mokytojai - literatūrinio žodžio mylėtojai. Tai tradicinis renginys, kuris suburia  ne tik skaitovus, bet ir tuos, kurie myli poeziją, prozą ir meninį žodį.  Dėl teisės atstovauti gimnaziją rajoniniame konkurse varžėsi aštuoni  5-8 ir keturi I-IV  kasių mokiniai.   Jie buvo paruošę  ištraukas iš klasikų ir  šiuolaikinių autorių kūrinių.  Mokinius vertino   komisija : Irena Dimšaitė – Cirtautienė, Laura Venciuvienė ir Eglė Būdienė.

Sveikiname konkurso laureatus: 7b klasės mokinę Ugnę Kažekmėkaitytę – ją konkursui ruošė mokytoja Vilma Sodonytė-Jurkšaitienė ir IV klasės mokinį  Arūną Taujinską, mokytoja Danutė Balčiūnienė. Dėkojame penktokams R.Kiveriui, G.Bukauskaitei, šeštokams V.Ūsaitei, B.Jonaitytei, K.Naujokaitei, septintokui  K.Kazlauskui, aštuntokui K.Blaškauskui, gimnazistams R. Benekeraitytei, I. Klimavičiūtei  ir  I. Liubamirskaitei  už gražius pasirodymus, o Ugnei ir Arūnui linkime sėkmės.

Autorius: B.Adomavičienė, direktoriaus pavaduotoja