Gegužės 24 dieną Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva buvo organizuojamos „Ištiesk pagalbos ranką III” varžybos. Kauno rajone, Jadagonių kaime, Pagonijos pramogų parke, sveikatos ir saugos tema vykusiose varžybose šiais metais tradiciškai dalyvavo ir mūsų turistų komanda. Gimnazijai atstovavo devintokų būrys: Tautvydas Būda, Kotryna Račiūnaitė, Vaiva Valaitytė, Simona Bagdonaitė, Marius Valavičius ir Liutauras Mingaila.

Šakių rajono 8-9 klasių moksleivių komandos tarpusavyje išbandė ne tik savo ištvermę, bet ir pasitikrino žinias turistų etikos srityje, sveikatos ir saugos klausimais. Mūsų komanda geriausiai pasirodė visuomeninės sveikatos biuro, greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos punktuose. Pasibaigus varžyboms, išalkusieji vaišinosi koše, o priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda dalyvius vėsino šalto vandens dušu.

Autorė: Anna Povilaitienė, mokytoja

Gegužes mėnesį organizuodami veiklas moksleiviams tradiciškai daugiau dėmesio skiriame sveikos gyvensenos bei žalingų įpročių prevencijos temai.

Antradienį stresui mažinti, gerai nuotaikai  kurti organizavome muzikos dieną. Ilgųjų pertraukų metu gimnazijos kieme dainavome ir pūtėme muilo burbulus. Pasirodė mokytojų A.Bacevičiaus ir E.Legotienės kolektyvai. Džiugią nuotaiką kūrė ir gražus oras.

Trečiadienį , po trijų pamokų, visus gimnazistus kvietėme į gimnazijos stadioną į ilgąją fizinio aktyvumo pertrauką, kuri truko net 40 minučių. Pertraukos metu kūno kultūros mokytojai padėjo organizuoti estafečių varžybas. Pradinių klasių mokiniai, globojami vyresniųjų gimnazistų, lauko krepšinio aikštelėje žaidė įvairius judriuosius žaidimus.

Penktadienį paskelbėme sveikuoliškų priešpiečių pertrauką. Jos metu kvietėme klases pristatyti savo sveikuoliškus užkandžius bei pačių sukurtus ketureilius apie sveiką mitybą.Ypač kūrybingi buvo šeštokai.

Gaila, kad sveikuoliškų priešpiečių idėją palaikė tik 6, Ib ir III klasės. Manome, kad prie šios minties įgyvendinimo dar grįžime ir kitais metais.

Vasario 28 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse „Kalbų Kengūra 2017“, kurį organizuoja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas.

Labai džiaugiamės savo mokiniais, gabiais ir norinčiais mokytis užsienio kalbos bei pasirengusiais varžytis su geriausiais respublikos moksleiviais.

KAJUS KAZLAUSKAS

NERINGA ŠALINSKAITĖ

STANLY SOKAS CHIWEUBA

UGNĖ KAŽEMĖKAITYTĖ

AUSTĖJA RŪŠKYTĖ

DIANA BAKULAITĖ

NEILA TREIKAUSKAITĖ

SKAIVA BARKAUSKAITĖ

EVELINA KABIŠAITYTĖ

MANTAS MARTINKEVIČIUS

MARIJA VAITIEKAITYTĖ

GABIJA GUDAITYTĖ

(4-as lygis)

Padėkos raštas

Artėjant Motinos dienai į gimnaziją kviečiame mamytes ir močiutes, pasveikinti su jų diena. Šįkart renginys buvo netradicinis tuo, kad ant scenos lipo ne tik mūsų mokiniai, kurie mamoms dainavo gražiausias dainas, bet kartu su savo vaikais ant scenos gražiausius savo žodžius deklamavo ir mamos. Už gražų koncertą mokiniams dėkojo ne tik gimnazijos direktorius Romas Eikevičius, bet ir tėvų komiteto pirmininkė Rūta Počienė.

Autorė: Birutė Adomavičienė, dir. pav.

Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, mūsų gimnazijos pradinių klasių komanda ruošėsi saugaus eismo varžyboms ,,Šviesoforas“.

Mūsų komandą sudaro keturi nariai: pirmokas – Arnas Mališka, antrokė – Ema Pečiulytė, trečiokė – Beatričė Jonaitytė, ketvirtokė ( komandos kapitonė) – Ugnė Kažemėkaitytė.

Ši mūsų ketveriukė balandžio 26-tą dieną vyko į pirmąjį – rajoninį varžybų etapą. Ten mums sekėsi gerai– užėmėme antrą vietą ir patekome į kitą – regioninį etapą. Šiame varžybų etape daug dirbome. Rungėmės net su devyniomis komandomis! Įdėję daug pastangų mes laimėjome antrąją vietą ir patekome į finalą! Jis įvyks gegužės 25-tą dieną Kaune. Dabar rungsis stipriausios visos Lietuvos komandos. Mes labai laukiame šio finalo. Linkime sėkmės komandai, kantrybės mokytojai ir, kaip visada, laukiame gerų rezultatų!

Autorė: Ugnė Kažemėkaitytė, 4b klasė