Spalio 26 dieną, atostogas pasitikome helovyno nuotaikomis. Gimnazijos savanoriai papuošė foje bei pagamino foto sieną, o moksleiviai į mokyklą sugužėjo persirengę įvairiausiais kostiumais! Buvo įdomu stebėti šiurpią mokyklą ir jos mokinius, o dar labiau nustebino įvairiausius personažus įkūniję mokytojai!

Autorius: Vaiva Valaitytė, gimnazijos mokinių prezidentė.

<

Lapkričio 6-oji - Pyragų diena. Dar prieš atostogas iškabinome skelbimus, kad moksleiviai, sugrįžę po atostogų nepamirštų, jog pardavinėsime pyragus, keksiukus ar sausainius. Pyragų dienos metu mūsų mokykloje buvo įvairiausių kepinių - visokiausio grožio ir skonio, norėjosi tik ragauti ir ragauti!

Žinoma nepamiršome ir mūsų šūkio – „KARTU MES GALIME DAUGIAU!“. Suaukojome gan nemažai - apie 153 eurus. Šie pinigai bus skirti mūsų mokyklos mokiniui Justui Kirvelai, kuris, deja, dėl sunkios ligos negali lankyti mokyklos, tačiau jam bus sudaryta galimybė vykti į Vokietiją ir ten bent šiek tiek pasveikti. Tikimės, kad mūsų suaukoti pinigėliai Justo šeimai bus naudingi ir linkime bent šiek tiek padėti vieni kitiems ištikus bėdai!

Autorius: Gintarė Kabišaitytė, 7 klasės mokinė

Tamsų ir lietingą spalio 26 dienos vakarą į gimnaziją sugužėjo įvairaus amžiaus moksleiviai, nes vyko tradicija tapęs Kudirkaičių organizuojamas renginys „Naktis mokykloje“. Naktį pradėjome nuo įdomių susipažinimo žaidimų, po kurių žinojome ne tik kiekvieno dalyvio vardus ir pomėgius, bet ir išgirdome pasakojimus apie pirmąsias meiles, mėgstamiausius filmus ir įsivaizdavome save po 20 metų. Kai susipažinome, vadžias perėmė mūsų renginio draugai - turistai. Su jais sportavome sporto salėje, išmokome rišti mazgus bei aktyviai šokome. Vėliau visus dalyvius suskirstėme į tris grupes ir dalyvavome veiklų srityse.  1-oji veikla lankstė moliūgus ir vaiduoklius, 2-oji - piešė keverzonę, o 3-oji - pasiuvo kilimėlį iš siūlų burbulų. Nauja veikla mūsų renginyje, sulaukusi pasisekimo – socializacija, kurios metu, komandos visą valandą ruošė spektaklius duotomis temomis, o vėliau pristatė savo darbą visiems, tai paskatino komandinį darbą ir leido atsiskleisti iš kūrybinės pusės. Nakčiai įsibėgėjus visi išgėrėme arbatos, pasivaišinome sausainiais, pailsėjome ir naktinėjome toliau. Renginio organizatorė Monika neleido miegoti ir ne tik priminė gerai žinomus žaidimus, tačiau išmokė ir porą naujų. Įsidrąsinę dainavome karaokė, ieškojome lobio tamsioje ir šiurpioje mokykloje, o atsipalaidavome ir visas jėgas atidavėme diskotekoje. Tačiau organizatoriai pavargusiems dalyviams, neleido miegoti ir ilsėtis – paskutinė veikla buvo sunkus ir privertęs mąstyti protmūšis. Renginį užbaigėme refleksija, kurios metu dalinomės įspūdžiais, išsakėme nuomonę apie renginį, ką galėtume daryti kitaip kitais metais. Tradiciškai nusifotografavome ryte ir skubėjome namo į šiltas lovas!

Autorius: Ugnė Kažemėkaitytė, 6b klasės mokinė

<

Ketvirtadienį po pamokų gimnazijos mokiniai pabiro po visą miestelį. Mes aktyviai įsijungėme į socialinę akciją "Kas, jei ne tu?‘‘

Vyresniųjų klasių mokiniai tvarkė mokyklos aplinką, kiti grėbė lapus masinių žudynių, civilinėse kapinėse, treti darbavosi Vytauto, Tilto gatvėse, Širvintos take, kituose objektuose.

Iš nors krapnojo lietutis, pūtė gana žvarbus vėjas, daugumos nuotaika buvo puiki. Po mūsų talkos miestelis tikrai pagražėjo.

Autorius: Vidmanta Venciuvienė, dir. pav.

<

Spalis – bibliotekos mėnuo. Šia proga gimnazijos fojė buvo eksponuoti skirtukai, kuriuos pamiršo skaitytojai skaitant knygas. Čia ir atvirukas, ir vaistų receptas, pirkimo čekis ir popieriukas nuo saldainio...

Pertraukų metu vaikai galėjo paskaityti knygas, pavartyti periodinę literatūrą “Knygų gurmanų kampelyje“. Iš klasės į klasę keliavo bibliotekėlė ant ratukų. Pradinių klasių mokiniai piešė pasakų iliustracijos. Penktokai sukūrė knyga apie knygą. Buvo organizuota paroda „3D“ ir muzikinės knygelės, kurias pagamino šeštos ab ir devintos klasės mokiniai. Skaitykloje vyko naujos knygos „100 dalykų, kurių niekada nedarysite“ pristatymas.

Statistika rodo, kad spalį gimnazistai geriausiai skaitė programinę literatūrą, o jaunesnių skaitytojų tarpe populiariausia knyga tapo „Bembis ir Bembio vaikai“.

Autorius: Anna Povilaitienė, bibliotekininkė