Paskutinį gegužės dešimtadienį gimnazijoje vyko renginiai, skirti sveikai gyvensenai ir  žalingų įpročių prevencijai. Nuo antradienio iki penktadienio pamokas pradėdavome nuotaikinga Flinto mankšta lauke, kurią vesdavo IIIb klasės mokinys Paulius Kardauskas.

Gegužės 23 dieną ilgųjų pertraukų metu 6-7 klasių mokiniai kvietė visus pajudėti šokio ritmu.

Gegužės 25 dieną  II-  III klasių gimnazistai  tikrino savo žinias apie sveiką gyvenseną ir  įvairių priklausomybių žalą  protmūšyje.

Gegužės 28 dieną protmūšyje dalyvavo 7- I klasių mokiniai.

Gegužės 31 dieną minėjome Pasaulinę dieną be tabako. Rūkorių pamėgtoje vietoje, vyšnių alėjoje, pertraukų metu vyko linksmosios estafetės, 5-7 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Pūsk muilo burbulus, o ne dūmus“.

Autorius: R.Stepaitienė, soc. pedagogė

2018 m. gegužės 28 d. jaunimo neformaliojo ugdymo programos "Gamta - tyrinėjimų ir sveikatos vieta" mokiniai dalyvavo  Aleksandro Stulginskio universiteto šviečiamosios gyvulininkystės programoje "Augink, rūpinkis, mylėk". Mokiniai turėjo galimybę pamatyti puikiai įrengtas laboratorijas, atliko keletą tyrimų, pažiūrėjo filmą apie gyvūnų veisles, aplankė universiteto auditorijas, muziejų. Daug sužinojo apie studijas šiame universitete.

Autorius: M.Andriukaitienė, biologijos mokytoja

</p

Kudirkos Naumiesčio jaunieji šauliai dalyvavo žygyje "Pasieniečių takai". Įveikta 16 kilometrų distanciją, kuri driekėsi prie pat valstybinės sienos su Rusija. Grįžus į užkardą laukė soti košė, kinologų pasirodymas.

Autorius: T.Vencius, kūno k. mokytojas

</p

Autorius:

Sekmadienį Lekėčių seniūnijoje, Rūdšilio miške, paminėta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Jaunieji Kudirkos Naumiesčio šauliai drauge su kitais žygiavo 17km partizanų kovų ir žūčių vietomis, taip prisimindami ir pagerbdami čia žuvusiuosius.
     Vėliau renginio dalyviai stebėjo Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių 205-osios kuopos mūšio inscenizaciją, buvo galimybė pasigrožėti karinės technikos paradu. O išalkusiųjų laukė labai skani kareiviška košė.

Autorius: T.Vencius, kūno kult. mokytojas