Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Balandžio 16 d. Šakių „Žiburio“ gimnazijoje vyko rajoninė istorijos viktorina, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-čiui. Viktorinoje dalyvavo 10 rajono mokyklų aštuntų klasių komandų. Mūsų gimnazijai atstovavo aštuntokai Martyna Balnaitytė, Justina Adomaitytė, Iveta Baltrušaitytė, Inesa Jasulevičiūtė, Kamilė Užupytė, Povilas Dubickas ir Nomeda Puišytė. Komandoms reikėjo įveikti šešis turus. Kiekviename ture reikėjo atsakyti į penkis klausimus iš Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos. Klausimai buvo sudaryti iš politinių to meto įvykių, iš kultūrinio, ekonominio, religinio, ir kasdieninio Lietuvos žmonių gyvenimo. Mūsų komanda sėkmingai įveikė visus šešis turus ir užėmė II vietą, nuo pirmosios vietos laimėtojų - Šakių „Varpo“ aštuntokų, atsilikdama tik 1,5 taško.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button