Balandžio 20-24 dienomis mokykloje vyko „Karjeros savaitė“ . Šios savaitės tikslas - sudaryti galimybę mokiniams susipažinti su įvairiomis profesijomis, planuoti būsimą karjerą, pažinti save, kelti tikslus ir teisingai pasirinkti.

Šią savaitę mūsų gimnazijoje vyko susitikimai su įvairių specialybių specialistais.

Antradienis buvo skirtas savęs pažinimui. I gimnazinės klasės mokiniai susitiko su Šakių darbo centro darbuotoja Aiste Būdvytiene, kuri pravedė įdomų susitikimą. Mokiniai dalyvavo žaidime "Profesijų labirintas‘‘.

Trečiadienį septintų klasių mokiniai susitiko su sveikatos priežiūros specialiste B.Petrauskiene , kuri pasakojo apie mediko profesiją.

Ketvirtadienį gimnazijoje svečiavosi KTU dėstytojai, kurie susitiko su III ir IV klasių gimnazistais.

Dėstytojai papasakojo apie universitetą, supažindino su specialybėmis, kurias galima įsigyti universitete, paaiškino priėmimo į aukštąsias mokyklas sąlygas. Savaitė buvo intensyvi, tačiau netruko prabėgti, nes mokiniai, dalyvaudami įvairiose veiklose, netradicinėse aplinkose, bendraudami su įvairių profesijų žmonėmis, klausydami jų sėkmės istorijų, įgijo tokios patirties ir žinių, kurias galės pritaikyti renkantis profesiją, praplės savo akiratį, įsitikins, kaip svarbu gerai mokytis, drąsiai ir ryžtingai siekti savo tikslų ir nebijoti svajoti, nes svajonės pildosi.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button