Š.m gegužės 6d. Kalvarijoje vyko tradicinė gimnazijų šventė. Iškilmingas šventės atidarymas, Jurgio Paketurio prisistatymas, vėliavų įnešimas vyko gimnazijos kieme. Mūsų gimnazijos vėliavą įnešė gimnazijos mok. prezidentė Ugnė Belevičiūtė, Urtė Barasevičiūtė ir Montvydas Kvereravičius. Vėliau gimnazistai dalyvavo gudriausių ir meniškiausių varžytuvėse. Gudriausiems atstovavo Ugnė Belevičiūtė, Sigita Jakaitytė ir Lukas Sabašinskas. Gimnazistai gudriai atsakinėjo į klausimus apie Suvalkijos kraštą ir užėmė prizinę trečiąją vietą iš penkiolikos. Meniškiausiems atstovavo Miglė Būdaitė, Justė Takulinskaitė ir Nedas Makūnas. Jiems teko nelengva užduotis - iš šiaudų nupinti nupinti paukštį ir vainiką iš žolių, bei gėlių. Paukštis užėmė pirmąją vietą. Tuo metu lydintys mokytojai buvo kviečiami į skaityklą pabendrauti ir pasivaišinti. Likusiesiems gimnazistams pravesta ekskursija po gimnaziją, muziejų bei kitas erdves. Vėliau visų gimnazijų pasirodymai, varžytuvių nugalėtojų apdovanojimai ir šventės uždarymas. Pabaigoje diskoteka gimnazistams kieme, gyvo garso grupės koncertas. Lietingas oras tikrai nesugadino puikios šventės ir galėjome smagiai praleisti laiką.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button