12 val. gimnazijoje rinkosi buvę mokiniai ir mokytojai, gimnazistai, administracijos atstovai-visi, kas su šiluma širdyje prisimena savo mokyklą, nori pasivaikščioti koridoriais, kupinais prisiminimų, pasėdėti savo klasėje, susitikti su buvusiais mokytojais ar mokyklos draugais, aplankyti mokyklos muziejų. Taip pat buvo galima įsigyti specialiai jubiliejui išleistą leidinį, pažiūrėti filmą, sukurtą gimnazijos dešimtmečiui paminėti, bei pasigrožėti tėvų komiteto iniciatyva pasodintomis  pušelėmis. 13 val. gimnazijos direktorius R. Eikevičius oficialiai pradėjo 10- ies metų  jubiliejaus šventę bei pristatė alpinariumą, skirtą dešimtmečio įamžinimui. Su gražia švente visus pasveikino A. Atkočaitytė, buvusi mokinė, X gimnazinės laidos atstovė, taip pat pirmosios gimnazinės laidos auklėtiniai T.  Plečkaitis ir kiti. 14 val. vyko šventinis koncertas  Kultūros centre, kurį vedė A. Kuizaitytė, R. Šabanauskas ir R. Benekeraitytė. Renginyje prisiminta gimnazijos istorija, skambėjo dainos, šokiai.  Taip pat svečiai išvydo meilės sceną iš miuziklo „Eglė - karalienė žalčių“, kurią  padovanojo buvę mokiniai A.Blekaitis ir A. Atkočaitytė. Šventės proga išgirdome labai daug gražių sveikinimų ir palinkėjimų iš buvusių  mokinių,  Seimo nario M. Basčio,  Šakių rajono savivaldybės mero J. Bertašiaus, Šakių rajono savivaldybės tarybos nario M. Tarnausko, Kudirkos Naumiesčio miesto seniūno A. Stankevičiaus, tėvų komiteto atstovų ir kt. Džiaugiamės buvusio gimnazijos auklėtinio E. Stanišausko įsteigta vardine premija  penkiems gimnazistams už mokslo nuopelnus, sporto pasiekimus bei aktyvią visuomeninę veiklą. Po įsimintino renginio direktorius gimnazistams padovanojo  grupės „Neteisėtai padaryti“ koncertą, kuris sulaukė daug gerų atsiliepimų tiek iš mokinių, tiek iš tėvelių.

Šis gražus jubiliejus paįvairino ne vieno mokinio ir mokytojo savaitgalį, paskatino dirbti dar daugiau. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie mūsų gimnazijos šventės, ją parėmė. Tikimės, kad ateityje galėsime minėti dar ne vieną dešimtmetį ar šimtmetį bei garsinti savo gimnaziją gražiais darbais.

Foto: mokyt. R.Abromas

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button