1a klasės mokiniai apsilankė gimnazijos medicinos kabinete. Jo šeimininkė Benita Petrauskienė ant stalo padėjo didelį dantų šepetuką ir labai didelės burnos dantis. Kalbėjomės apie dantukų džiaugsmus ir rūpesčius. Paskui visi mokėmės taisyklingai valyti dirbtinius dantis. Buvo linksma ir įdomu. Kalbėjomės apie dantų gydytojo pagalbą, kai dantukai suserga. Vieni prisipažino, kad labai nenori eiti į tą kabinetą, kiti atviravo, kad tik tada, kai tėveliai pažada dovanėlių ar saldumynų, apsisprendžia išsižioti. Vakarė buvo labai ryžtinga ir drąsiai išsakė savo nuomonę: „Mes jau ne mažiukai. Sykį reikia, tai reikia... ir ne dėl dovanų ar kokių saldumynų, turim nusiteikti ir klausyti gydytojo.“ Susitikimo pabaigoje visi padėkojo medikei, pažadėjo labai rūpintis savo dantukais ir netrukus juos parodyti dantų gydytojui.

Foto: straipsnio autorės

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button