Kasmet mūsų gimnazija dalyvauja Šakiuose organizuojamoje rajoninėje derliaus šventėje. Mokyklos turi sukurti rudeninę skulptūrą. Šiemet su mokiniais darėme skulptūrinę kompoziciją iš moliūgų, kuriuos mums dovanojo 8a klasės mokinės Vaivos Valaitytės mama Lina. Didelis ačiū Linai už gerai užderėjusius moliūgus, be kurių mūsų kompozicija nebūtų sukurta. Kompoziciją kūrė antros a ir b gimnazinių klasių mokiniai, šeštokės Karina Grigaitytė, Evelina Kabišaitytė, Žemyna Paliulytė bei technologijų mokytojai Sigita Žaganevičienė ir Raimundas Jurkšaitis. Dėkojame pradinių klasių mokiniams, kurie prie kompozicijos kūrimo prisidėjo rinkdami kaštonus. Daugiausia kaštonų pririnko 3a klasės mokiniai Gediminas Goda, Dominykas Klevinskas, Gintarė Šimanskaitė, Ignas Jurgelionis, Dovydas Krampas, Benas Vaitiekaitis ir 3b klasės mokiniai Kajus Kazlauskas, Neringa Šalinskaitė, Emilija Didžbalytė. Mokinių prezidentė Ugnė paskelbė kompozicijos pavadinimo konkursą, kurį laimėjo IIa klasės mokinė Erika Rekašiūtė, pasiūliusi pavadinimą -"Šaunieji voriukai". Jai buvo įteiktas prizas-šokaladas.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button