Šiais  mokslo metais, mūsų gimnazijoje Mokytojų diena  praėjo labai smagiai. Kaip ir yra įprasta, mūsų mokyklos vyriausieji, dvyliktokai, pavadavo  jiems patinkančių dalykų mokytojus.Tai šiems jauniems žmonėms buvo labai naudinga patirtis. Ir tuo pačiu tarsi patikrinimas – ar susitvarkys šie jauni žmonės su jų pečius užgulusia atsakomybe. Dvyliktokai džiaugėsi suteikta galimybe. Vieni po šios dienos suprato, kad šis darbas vis dėl to yra artimas jų širdžiai, kiti teigė, kad daugiau nei vieną dieną šio darbo dirbti negalėtų. Mat tai nėra taip lengva, kaip kartais gali atrodyti. Po penkių, mūsų gimnazistams neįprastų pamokų, gimnazijos aktų salėje buvo surengtas renginys, kurio metu, mokiniai pasveikino Vinco Kudirkos gimnazijos mokytojus su šia gražia švente - Mokytojų diena.

Foto: mokyt. R.Abromas

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button