Ketvirtadienį, spalio 15 dieną, mūsų gimnazija organizavo antrąjį "Solidarumo bėgimą". Šio bėgimo tikslas - nubėgti kuo daugiau solidarumo kilometrų ir susirasti rėmėjų, kad jie aukotų pinigėlius už tuos nubėgtus kilometrus. Suaukoti pinigai, kurių buvo 328,24 eurų, pervesti į organizacijos "Gelbėkim vaikus" sąskaitą. Dalis šios sumos keliaus Zambijos vaikams, o likusieji - mūsų respublikos vaikų dienos centrams. Džiaugiamės ir didžiuojamės mokiniais, nubėgusiais daugiausiai solidarumo kilometrų. Patys ištvermingiausi: IIIa klasės mokinys Nedas Makūnas, 7a kasės mokinys Evaldas Bagdanavičius, 7a klasės mokinys Mantvydas Karušis, 7b klasės mokinys Ignas Žakelis. Kiekvienas jų nubėgo net po 20 solidarumo kilometrų (20 ratų). Mergaičių tarpe daugiausiai nubėgo 7b klasės mokinė Monika Povilaitytė - 12 solidarumo kilometrų (12 ratų), III a klasės mokinės Monika Brokaitė ir Samanta Visockytė nubėgo po 11 kilometrų (11 ratų). Džiugu, kad kartu su mokiniais bėgime dalyvavo ir mokytojai Evelina Karpavičienė, Rimgaudas Girdauskas, Tomas Vencius, Gražina Žemaitienė, Anna Povilaitienė ir direktoriaus pavaduotoja Vidmanta Venciuvienė. Patiems ištvermingiausiems mokiniams gimnazijos direktorius dovanoja kelionę į Šakių plaukimo baseiną. Norėčiau pasidžiaugti mažiausiais mūsų gimnazijos bėgikais - pradinių klasių mokiniais, kurie labai aktyviai dalyvavo bėgime. Ačiū visiems, kurie bėgote ar rėmėte bėgančius, tuo stiprindami savo sveikatą ir padėdami tiems, kuriems šiandien labiausiai reikia mūsų paramos, kad kiekvienam vaikui būtų suteikta teisė į išlikimą, apsaugą, vystymąsi ir visavertį gyvenimą.

Foto: mokyt. R.Abromas

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button