Gražų rudens šeštadienį, spalio 17 d., 14 val., Kudirkos Naumiesčio kavinės-baro „Pas Mindaugą“ kieme vyko neįprastas renginys „Bulvynė - 2015".

          Šventę pradėjo mokytojos E.Karpavičienės šokių grupė. Kaip ši šventė be bulvių? Buvo galima pasivaišinti tradiciniais bulvių patiekalais: cepelinais, kugeliu , blynais, bulvėmis, keptomis lauže. Taip pat buvo galima paragauti kepto šerno. Vykstant renginiui visi skubėjo paskanauti įvairių rūšių bulvių. Renginio vedėjai L.Gončaruk ir J.Valaitis pristatė pirmąją šventės užduotį: kuo daugiau kartų nuo žemės iki krūtinės pakelti 50 kg sveriantį bulvių maišą. Laimėtojas iškėlė dvidešimt penkis kartus. Vedėjai nepamiršo ir vaikų- jiems taip pat buvo surengta užduotis. Visi puikiai žinome krepšinį, užduotis buvo labai panaši į šį žaidimą, tik vaikai turėjo pataikyti kuo daugiau bulvių į „kašę". Rungtimi susidomėjo daug vaikų, tačiau dalyvavo ir gerbiamas Seimo narys M.Bastys. Vaikai nepasidavė Seimo nariui ir laimėjo du 3a klasės mokiniai. Trys vyrai dalyvavo bulvių lupimo rungtyje. Greičiausiai nulupo penkias bulves B.P.Vainius. Meno mokyklos mokytojas M.Pauliukas visus sudomino smagia bei įdomia veikla. Dauguma šventėje dalyvavusių vaikų susirinko piešti bulvių. Kiekvienas ją įsivaizdavo skirtingai. Šie vaikai labai šauniai padirbėjo, nes buvo nupiešta daug įdomių paveikslų. Dar viena tikrai įdomi užduotis buvo skirta M.Basčiui ir L.Jokimaičiui. Jie turėjo per vieną minutę suvalgyti kuo daugiau cepelinų. Laimėjo M.Bastys, tačiau Lukas labai mažai atsiliko. Visi rinkome patį didžiausią cepeliną. Pats didžiausias buvo jaunų Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyriaus virėjų. Visus džiugino mūsų gimnazijos mokinių, kuriuos paruošė mokytoja E. Legotienė, atliekamos dainos. Galiausiai visi šoko pabaigtuvių polką.

          Šią šventę parėmė UAB „Šaka", UAB „Valjona“, jaunieji ūkininkai M.Valaitis ir L.Pukelis, Seimo narys M.Bastys. Taigi, lauksime ir kitais metais šios šventės!

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button