Spalio 19-22 dienomis gimnazijoje vyksta sveikos mitybos renginiai. Vykdomas Jaunimo iniciatyvų skatinimo projektas "Maitinkis sveikai", kurį paruošė Gamtos mylėtojų organizacija "Šešupė" ir jaunieji mokyklos gamtininkai.

Jau nuo pirmadienio mokyklos foje veikia prieskoninių - vaistinių augalų paroda. Apžiūrėjus parodą reikėjo atspėti eksponatų pavadinimus. Aktyviausieji buvo penktokai. Jie atspėjo 18 augalų pavadinimų iš 20 ir buvo apdovanoti ,, Teisingai derinamų augalų panaudojimas mityboje" lankstinukais.

Antradienį ilgųjų pertraukų metu klasių komandos piešė, lipino sveikos mitybos piramidę. Visi aktyviai dalyvavo ir sukūrė daug įdomių darbų, kurie eksponuojami mokyklos foje.
Trečiadienis skirtas nesveikus maisto produktus keisti į sveikuolių sausainiukus. Buvo keičiami saldainiai, bandelės ir kiti produktai į sveikuolių sausainiukus. Pradinių klasių mokiniai piešė vaisius, daržoves ir paruošė parodą "Mano draugas".

Ketvirtadienį mokiniai kūrybiškai pristatys vaisius ir daržoves, akcentuodami jų svarbą žmogaus organizmui.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button