Spalio 23 dieną pirmokai kartu su savo mamytėmis, tėveliais bei vyresniaisiais broliais ir sesėmis rinkosi į gimnazijos sporto salę. Čia vyko ilgai laukta sporto šventė. Burtų keliu pasiskirstėme į komandas. Kiekviena komanda sugalvojo savo pavadinimą bei šūkį. Po prisistatymų gerai pasimankštinome ir pradėjome estafečių varžybas. Užvirė kova. Niekas nenorėjo pasiduoti, visi stengėsi būti pirmi. Ypač kovingai buvo nusiteikę tėveliai ir mamytės. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad laimėjo... draugystė. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti diplomais, „medaliais“ ir saldžiaisiais prizais. Varžybų pabaigoje visi kartu pašokome bendrą šokį. Išsiskirstėme puikios nuotaikos. Noriu pasidžiaugti dideliu tėvelių aktyvumu tiek dalyvaujant šventėje, tiek padedant ją organizuoti. Labai norime padėkoti mokytojui A. Bacevičiui už muzikinį foną ir L. Augulytei už šventės akimirkų fiksavimą.

Foto: L.Augulytė, IIIa kl. gimnazistė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button