Jau kelerius metus iš eilės mūsų gimnazijoje lapkričio 6d. vykdoma TV3 inicijuota akcija „Pyragų diena“ puikiai „prigyja“ kaip labdaringas renginys.

Šiais metais surinkti pinigai buvo skirti mūsų gimnazijos mokinio, Justo Kirvėlos, kuris dėl sveikatos sutrikimų negali lankyti mokyklos, gydymui. Iš viso buvo paaukota 215€!

Žinoma, gydymo išlaidoms padengti jų tikrai nepakaks, tačiau akcijoje dalyvavusių gerumui, supratingumui bei užuojautai įrodyti jų daugiau nei gana. Tad, norime padėkoti visiems dalyviams: pardavinėjusiems – už paaukotas lėšas ir laiką gaminant, pirkusiems – už nesiderėjimą ir puikų apetitą, tėveliams – už pagalbą savo vaikams, paramą ir supratimą.

Tikimės, šis renginys virs gražia gimnazijos tradicija ir gyvuos dar daugelį metų, nešdamas savy gražią žinią:

„Žmogus laimingas, kai neša laimę kitiems.“

(citata iš J. Kirvėlos mamos padėkos rašto)