Penktadienį Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybos, kuriose dalyvavo beveik visų rajonų geriausi lengvaatlečiai. Mūsų gimnaziją atstovavo šeši sportininkai, kurie pasiekė puikių rezultatų. Geriausiai sekėsi Tomui Grybui, kuris 600m nubėgo per 1min. 40,78sek. ir užėmė 1 vietą tarp 29 dalyvių. Tai naujas rajono vaikų 600m distancijos rekordas. 1000m nuotolyje Mantvydas Karušis užėmė 2 vietą tarp 32 dalyvių, parodęs puikų rezultatą 3 min 08,80sek. Simona Dėdelytė 60m bėgime pateko į finalą ir parodžiusi 8,72sek. laiką užėmė 5 vietą, o Alma Karaliūtė nubėgusi per 8,91sek užėmė 13 vietą tarp 58 dalyvių. 1000m mergaičių bėgime Gabija Varankovaitė laimėjo 7 vietą tarp 18 dalyvių su 3min 33,20sek laiku. Karolis Liepinaitis 600m nubėgo per 1.56,22 ir užėmė 12 vieta tarp 29 dalyvių. Visi sportininkai lanko Šakių JKSC treniruotes.