Siekiant suteikti galimybę moksleiviams susipažinti su profesijų įvairove, globojant Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei, 2015m. lapkričio 23-27 d. Lietuvos mokyklose buvo organizuojama Nacionalinė karjeros savaitė.

          Jos metu mūsų ir kitose Lietuvos mokyklose vyks įvairių organizacijų atstovų ir moksleivių susitikimai, kurių metu įvairių sričių specialistai moksleiviams pasakos apie savo veiklą.

          Šią  savaitę mūsų gimnazijoje vyko susitikimai  su  įvairių specialybių specialistais.

          Pirmadienį vyko IVa,b gimnazistų susitikimas su Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriumi Viktoru Lebedžinsku. Lietuvos kariuomenės Marijampolės karo prievolės ir komplektavimo skyriaus pareigūnai  susitiko su III ir IV klasių gimnazistais.

         Antradienį Šakių Jaunimo darbo centro specialistė Aistė Būdvytienė  pravedė užsiėmimą "Profesijos pasirinkimas - atsakingas žingsnis"  Ib klasės  mokiniams.

         Trečiadienį  4-5 -6 klasių mokiniams vyko užsiėmimas  "Gyvūnas ne žaislas. Rinkis atsakingai", kurį pravedė Šakių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyriausias gydytojas – inspektorius Alvydas Pilipauskas.

         Ketvirtadienį gimnazijoje lankėsi Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio pasieniečiai.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button