Gimnazijos mokinių tarybos iniciatyva ketvirtadienį vyko žygio ir dainos konkursas su rikiuotės elementais, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai. Beveik visą mėnesį klasės ruošėsi šiam renginiui. Būrių pasirodymus vertino autoritetinga komisija, kurią sudarė valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos vadas Dainius Stepšys, pasienietis , buvęs mūsų gimnazijos auklėtinis, Gabrielius Balčiūnas, buvęs kariškis Anatolij Gončaruk, kūno kultūros mokytojas Rimgaudas Girdauskas ir direktorius Romas Eikevičius. Komisijai teko sunki užduotis išrinkti pačius geriausius, nes visos dalyvavusios klasės buvo gerai pasiruošusios ir išsirinkusius šaunius būrių vadus. Suvedus rezultatus 5-8 klasių tarpe geriausiu būriu, surinkusiu 131 balą, pripažinta 7b klasės komanda, kuriai vadovavo Simona Dėdelytė. Gimnazinių klasių tarpe - IIb klasė. Komandai vadovavo Aistė Pankratovaitė, jie surinko 127 balus. Absoliučiai geriausiu būriu pripažinta Ia klasės komanda, kuriai vadovavo Andrijana Lebednikaitė. (133 balai). Nugalėtojai apdovanoti saldžiomis dovanomis.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button