Gruodžio 14 dieną vaikų darželio "zuikučių" grupėje vyko adventinis rytmetys. Į mamų šventiškai papuoštą grupę susirinko visų grupių darželio vaikučiai susitikti su parapijos kunigėliu. Rytmetyje prisiminėme adventinius papročius, tradicijas, uždegėme žvakeles adventiniame vainike. Vaikai eiliuotais žodeliais paaiškino kiekvienos žvakelės reikšmę, o jas uždegti labai panoro Emilis. Ypač labai šiltas pabendravimas vyko su kunigėliu, kuris vis užduodavo vaikams klausimų, o vaikai stengėsi atsakyti. Taip vaikai sužinojo kaip elgtis bažnyčioje, kad kunigėlis apsivilkęs sutana, kodėl nušvito žvaigždė... Pabaigoje buvo išdalinti angeliukai į grupes su šilčiausiais palinkėjimais. Kunigėliui skirtą angeliuką jis pažadėjo "apgyvendinti" prakartėlėje ir pakvietė vaikučius jį ten atėjus surasti. Pasivaišinę kūčiukais, padėkoję kunigėliui išsiskirstėme laukti šventų Kalėdų.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button