Gruodžio viduryje Šakiuose trečią kartą startavo tarptautinis konkursas "Sveikuolių sveikuoliai". Tai mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas, kuriuo siekiama skatinti sveiką gyvenseną, mokinių atsakomybę, ugdyti būtinybę saugoti ir stiprinti savo bei kitų sveikatą.

Pirmas etapas vyko Šakių rajono savivaldybės jaunimo kūrybos ir sporto centre. Konkursą organizavo rajono savivaldybė ir Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Dalyvavo 17 įvairaus amžiaus grupių komandų.

Pirmų - ketvirtų klasių grupėje buvo atvykę penkios komandos. Mūsų gimnaziją atstovavo penki 3a klasės mokiniai.

Konkursas prasidėjo Šakių kultūros centro cirko studijos "Šypsena" pasirodymu.

Po renginio atidarymo vyko komandų prisistatymai. Vėliau mokiniams teko atlikti judėjimo, prevencinės veiklos, sveikos gyvensenos bei žmogaus saugos užduotis. Savo žinias teko parodyti ir mokytojams. Rezultatus vertino komisija, susidedanti iš penkių narių.

Mes konkurse dalyvavome pirmą kartą ir labai nustebome, kai komisija paskelbė, kad mes savo amžiaus grupėje laimėjome pirmą vietą. Mokinių džiaugsmas buvo begalinis. Juk kiekvienas grįžo su tikru medaliu ir dovanomis. Visi komandos nariai gavo vienodus sportinius marškinėlius.

Pavasarį mūsų klasės mokiniams reikės dalyvauti antrame etape, kuris vyks Šiauliuose ir atstovauti Šakių rajoną.

Būti sveikas jei norėsi -

Sau tikrai padėt galėsi.

Sportas, dušas ir mankšta -

Garantuota sveikata.

Tai žodžiai iš mūsų prisistatymo, todėl linkime visiems būti sveikiems, o susirgus

Gydytis natūraliai,

Liepžiedžiais, avietėm,

Arbata ir medučiu,

Ne karčiom tabletėm.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button