Gruodžio 22 d. gimnazijoje vyko Kalėdų šventė pradinių klasių mokiniams. Pas mus svečiavosi "Drakoniuko teatras". Visi stebėjome legendą apie Kaminkrėtį. Kartu su herojais žaidėme, dainavome, šokome. Labiausiai nudžiugino Kalėdų senelis, kurio visi seniai laukėme. Jis įdėmiai stebėjo mūsų pasirodymus ir atnešė daug daug dovanų. Atsisveikinome iki kitų metų.

Kalėdų senelis neaplenkė ir mūsų darželio vaikučių. Pasipuošę įvairiais karnavaliniais kostiumais, vaikai su pasakos herojais (Seneliu, paršeliu Keberiokšt ir Kaminkrėčiu) šoko, dainavo, deklamavo, mokėsi kalbėti laplandietiškai, bandė prisišaukti pūgą. Vaikučiai neliko nusivylę. Iš raudonojo maišo senelis dovanas ir saldumynus traukė.

Visiems buvo linksma ir smagu. 

Ačiū, Kalėdų seneli!

Foto: mokyt. R.Abromas

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button