„TEXT Lietuva – komunikacijos įgūdžių lavinimas kaimo mokyklose” yra Lietuvos labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį” (buvęs Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas) projektas, skirtas lavinti 16-18 metų amžiaus moksleivių, gyvenančių kaimo vietovėse, komunikacijos įgūdžius.

Projekto metu penkios mūsų gimnazijos mokinės: Emilija Andriukaitytė, Greta Šarkauskaitė, Vakarė Paliulytė, Vaida Plaušinaitytė, Aistė Pankratovaitė, rašė straipsnius, interviu ir recenzijas, jas siuntė mentoriams, su kuriais bendravo internetu, o gruodžio 19-20 dienomis buvo seminaras Vilniuje. Jo metu vyko paskaitos apie viešąjį kalbėjimą, savęs pažinimą ir komunikacijas viešose erdvėse.

Seminarus vedė: Aistė Ulubey – kultūros vadybininkė, dėstytoja, Mantas Cegelskas – profesionalus aktorius ir pedagogas, Kristina Savickienė – kultūros vadybininkė, komunikacijos specialistė bei lektorius Domantas Širvinskas.

Šios dvi dienos, praleistos Vilniuje, ir apskritai dalyvavimas šiame projekte suteikia malonių įspūdžių ir didžiulės patirties. Už suteiktą galimybę dalyvauti projekte dėkojame gimnazijos direktoriui Romui Eikevičiui.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button