Laukdami šventų Kalėdų pirmokai mokėsi deklamuoti kalėdinius eilėraštukus, dainuoti daineles, gamino kalėdinius darbelius. Šiame darbe jiems labai padėjo mamytės. Kadangi už lango sniego nė su žiburiu nerasi, mamytė Rūta kartu su vaikais iškirpo daug gražių snaigių. Jomis papuošėme klasę. Mamytės Ingrida ir Danguolė kartu su pirmokais siuvo kalėdinius maišelius, kuriuose vaikai žadėjo paslėpti savo kalėdinius siurprizus. Artėjant ilgai lauktam susitikimui su Kalėdų seneliu gausus būrys mamyčių kartu su savo vaikais klasėje gamino karnavalinius kostiumus.

Na, o kiekvieną gruodžio mėnesio penktadienį pirmokai pradėdavo klausydamiesi mamų skaitomų pasakų. Norėdamos įsitikinti, kad vaikai atidžiai klausosi, mamytės sugalvojo įvairių užduotėlių. Štai mama Aušra už teisingus atsakymus į klausimus dovanojo lipdukus. Mama Ingrida prašė nupiešti pačią įdomiausią skaitytos pasakos vietą. Sulaukėme labai gražių piešinių ir dar įdomesnių jų pristatymų. Mama Rūta į klasę atnešė daug spalvingų knygelių. Mokiniai jas vartė, apžiūrinėjo paveikslėlius ir bandė skaityti. Na, o po to klausėsi labai įdomios pasakos. Pamokos pabaigoje vaikai galėjo parodyti savo aktorinius sugebėjimus. Padedami mamytės pirmokai inscenizavo pasaką „Trys paršiukai“. Ši veikla vaikus labai sužavėjo.

Pirmokai labai dėkoja mamoms už parodytą gražią iniciatyvą, norą bendrauti, pravestas įdomias pamokas ir tikisi, kad ir kitais metais sulauks jų svečiuose.

Foto: straipsnio autorės

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button