Vasario 12-ąją, penktadienį, po pamokų gimnazijos bendruomenės nariai buvo pakviesti į aktų salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Nuotaikingą literatūrinį muzikinį pasirodymą dovanojo gimnazijos skaitovai (mokytoja Vilma Sodonytė-Jurkšaitienė), jaunučių ir merginų šokių kolektyvai, besiruošiantys respublikinei moksleivių dainų šventei (vadovė Evelina Karpavičienė), į respublikinį "Dainų dainelės" turą patekęs trečiokų Kajaus Kazlausko ir Stenlio Soko duetas (vadovė Edita Legotienė) ir vokalinis instrumentinis ansamblis (vadovas Aurelijus Bacevičius).

Susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorius Romas Eikevičius, jis pakvietė moksleivius puoselėti tautos laisvę, istorinę atmintį ir išradingai švęsti Vasario 16-ąją.

Foto: mokyt. A.Povilaitienė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button