Kovo 14, 15 ir 23 dienomis gimnazijoje vyko konferencija „Mokinys – mokiniui: saugiai aukime internete!

Mes, 11-12 klasių mokiniai, lankantys psichologijos pamokas, padedant mokytojoms V. Sodonytei – Jurkšaitienei ir R. Stepaitienei, vedėme užsiėmimus 3 – 4, 5 – 7 ir 8 – 10 klasių mokiniams. Konferencija buvo iš dviejų dalių. Pirmoji dalis buvo teorinė skaitėme pranešimus. Antroji dalis buvo praktinė – kartu diskutavome, kaip elgtis įvairiose situacijose, susijusiose su interneto pavojais, taip pat atlikome apklausą apie naudojimąsi internetu.

Du pranešimus bei apklausos rezultatus pristatėme tėvų, globėjų ir mokytojų susirinkime.

Buvo įdomu pabūti mokytojais, pasidalyti savo patirtimi su bendramoksliais ir sužinoti, kaip jiems sekasi bendrauti internetinėje erdvėje. Net neabejojame, kad žemesniųjų klasių mokiniams ši konferencija buvo naudinga.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button