Kovo 30-tą dieną, Gelgaudiškio kultūros centre vyko aštuntasis respublikinis moksleivių chorų festivalis ,,Lai skamba jaunos širdys 2017“. Jame dalyvavo mūsų mokyklos jaunučių choras. Pasirodė chorai iš Kudirkos Naumiesčio, Šakių, Vilkaviškio, Šiaulių ir Jurbarko. Chorų pasirodymus vertino vaikų komisija, kurią sudarė šeši nariai. Tarp jų ir mūsų chorą atstovaujanti 4B klasės mokinė Ugnė Kažemėkaitytė. Šios komisijos sprendimu, mūsų choras gavo nominaciją ,,Darniausiai dainuojantis choras“. Mes ir mūsų mokytoja labai džiaugėmės šiuo apdovanojimu.

Pasibaigus festivaliui, chorai buvo pakviesti į ekskursiją po Gelgaudiškio dvarą. Kad nepasiklystume ir sužinotume apie jį, mus lydėjo dvariškiai Ponas ir Ponia . Jie labai įdomiai papasakojo dvaro istoriją, atsakinėjo į klausimus.

Už dalyvavimą festivalyje kiekvienas choristas gavo po Padėkos raštą. Tikimės ,kad šis festivalis vyks dar daug kartų ir džiugins choristus.

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button