Balandžio 22- ąją, kaip ir visoje Lietuvoje, Kudirkos Naumiestyje vyko akcija „DAROM 2017“. Joje dalyvavo daugiau kaip 100 žmonių. Smagu, kad nemažas būrys mūsų gimnazijos mokinių ir darbuotojų noriai tvarkė miestą. Mažieji dirbo labai nuoširdžiai- kaip skruzdėliukai. Džiaugiamės M. Karušio, L. Krampo, G. Apanavičiaus, S. Pabricaitės, O. Grybaitės, L. Povilaičio, L. Mingailos, E. Mingailos ir K. Račkausko darbais. Kiekvienas dirbo iš visų jėgų. Aišku, juos pagyrėme. Padirbėti miesto labui rado laiko gimnazijos direktorius R. Eikevičius, mokytojos L. Gončaruk, A. Povilaitienė, M. Andriukaitienė, K. Urbaitienė, V. Puidienė, M. Matulaitienė, E. Karpavičienė, mokytojas R. Girdauskas, gimnazijos darbuotoja O. Maumavičienė, tėvų komiteto pirmininkė Počienė su šeima. Po darbo valgėme žvėrienos sriubą, cepelinus. Šauniausieji gavo medalius. Talkos dalyviai eidami namo nešėsi po inkilėlį, kurių šiai progai buvo pagaminta net 100. Keletą pakabinsime gimnazijos teritorijoje augančiuose medžiuose. Už didelį ir kruopštų darbą padėkojo miesto seniūnas A. Stankevičius ir seniūnaitis V. Bagdanavičius. Kartais vaikams būna sunkumų moksle, bet jų darbšumas parodo, kiek gerumo ir gražių norų telpa mažose širdelėse. Bendras darbas mus suartino ir parodė, kad kartu mes galime padaryti labai daug.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button