Šiais mokslo metais puikiai sekasi gimnazijos pradinių klasių „Zuikio“ teatro jauniesiems aktoriams. Daug ir įtemptai dirbdami sugebėjome iki šv. Velykų pastatyti spektaklį „Lapė karalienė“. Tikybos mokytoja M. Simanavičienė pasiūlė vaidinimą parodyti globos namų gyventojams.

     Teko vaidinti neįprastoje aplinkoje. Tuščių vietų nebuvo, žiūrovai buvo pasipuošę. Mes jautėmės laukiami ir buvome labai šiltai sutikti. Žiūrovai neslėpė emocijų. Mus atidžiai stebėjo miestelio klebonas D. Jasulaitis. Jis nuoširdžiai padėkojo už malonią staigmeną, stebėjosi puikia vaikų vaidyba, įteikė mokiniams saldumynų ir išsakė viltį, kad tokie susitikimai galėtų būti tradiciniai. Į gimnaziją laimingi grįžome ir mes, nors truputį praskaidrinę šių namų gyventojų kasdienybę.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button