Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, mūsų gimnazijos pradinių klasių komanda ruošėsi saugaus eismo varžyboms ,,Šviesoforas“.

          Mūsų komandą sudaro keturi nariai: pirmokas – Arnas Mališka, antrokė – Ema Pečiulytė, trečiokė – Beatričė Jonaitytė, ketvirtokė ( komandos kapitonė) – Ugnė Kažemėkaitytė.

          Ši mūsų ketveriukė balandžio 26-tą dieną vyko į pirmąjį – rajoninį varžybų etapą. Ten mums sekėsi gerai– užėmėme antrą vietą ir patekome į kitą – regioninį etapą. Šiame varžybų etape daug dirbome. Rungėmės net su devyniomis komandomis! Įdėję daug pastangų mes laimėjome antrąją vietą ir patekome į finalą! Jis įvyks gegužės 25-tą dieną Kaune. Dabar rungsis stipriausios visos Lietuvos komandos. Mes labai laukiame šio finalo. Linkime sėkmės komandai, kantrybės mokytojai ir, kaip visada, laukiame gerų rezultatų!

Autorė: Ugnė Kažemėkaitytė, 4b klasė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button