Gegužes mėnesį organizuodami veiklas moksleiviams tradiciškai daugiau dėmesio skiriame sveikos gyvensenos bei žalingų įpročių prevencijos temai.

Antradienį stresui mažinti, gerai nuotaikai  kurti organizavome muzikos dieną. Ilgųjų pertraukų metu gimnazijos kieme dainavome ir pūtėme muilo burbulus. Pasirodė mokytojų A.Bacevičiaus ir E.Legotienės kolektyvai. Džiugią nuotaiką kūrė ir gražus oras.

Trečiadienį , po trijų pamokų, visus gimnazistus kvietėme į gimnazijos stadioną į ilgąją fizinio aktyvumo pertrauką, kuri truko net 40 minučių. Pertraukos metu kūno kultūros mokytojai padėjo organizuoti estafečių varžybas. Pradinių klasių mokiniai, globojami vyresniųjų gimnazistų, lauko krepšinio aikštelėje žaidė įvairius judriuosius žaidimus.

Penktadienį paskelbėme sveikuoliškų priešpiečių pertrauką. Jos metu kvietėme klases pristatyti savo sveikuoliškus užkandžius bei pačių sukurtus ketureilius apie sveiką mitybą.Ypač kūrybingi buvo šeštokai.

Gaila, kad sveikuoliškų priešpiečių idėją palaikė tik 6, Ib ir III klasės. Manome, kad prie šios minties įgyvendinimo dar grįžime ir kitais metais.

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button