Gegužės 24 dieną Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro iniciatyva buvo organizuojamos „Ištiesk pagalbos ranką III” varžybos. Kauno rajone, Jadagonių kaime, Pagonijos pramogų parke, sveikatos ir saugos tema vykusiose varžybose šiais metais tradiciškai dalyvavo ir mūsų turistų komanda. Gimnazijai atstovavo devintokų būrys: Tautvydas Būda, Kotryna Račiūnaitė, Vaiva Valaitytė, Simona Bagdonaitė, Marius Valavičius ir Liutauras Mingaila.

      Šakių rajono 8-9 klasių moksleivių komandos tarpusavyje išbandė ne tik savo ištvermę, bet ir pasitikrino žinias turistų etikos srityje, sveikatos ir saugos klausimais. Mūsų komanda geriausiai pasirodė visuomeninės sveikatos biuro, greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos punktuose. Pasibaigus varžyboms, išalkusieji vaišinosi koše, o priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda dalyvius vėsino šalto vandens dušu.

Autorė: Anna Povilaitienė, mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button