Mūsų gimnazijos gerai besimokantys ir aktyvūs mokiniai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje.jau trečią kartą vykusiame didžiausiame Baltijos šalyse  moderniųjų technologijų bei verslumo renginyje „#SWITCH!“.  Kuriame galėjo rasti įdomiausių inovacijų – nuo 3D printerio iki skraidančio drono – padavėjo, mokiniai turėjo progą savo minčių galia bandyti pajudinti daiktus, „pasivaikščioti“ po virtualią realybę, sukonstruoti robotuką.? „Ypač džiugu matyti tiek daug jaunimo, kuris čia gali pasisemti naujų žinių ir sudalyvauti pasaulinio masto technologijų kompanijų atstovų paskaitose ar diskusijose su jais. Suprasti ir domėtis naujausiomis technologijomis yra gyvybiškai svarbu, nes šiuolaikiniame pasaulyje technologinis raštingumas jau tapo toks pats svarbus, kaip ir užsienio kalba“, – tokiais žodžiais į susirinkusius kreipėsi šio renginio organizatorius, europarlamentaras  Antanas Guoga. „Mastercard“, „Facebook“, „Google“, „Nasdaq“ , „Netflix“, – tai vos keletas visame pasaulyje atpažįstamų įmonių, kurių atstovai savo įžvalgomis antradienį dalijosi Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusiame renginyje. Iš viso „#SWITCH!“ parodoje mokiniai, studentai, mokytojai bei verslo atstovai galėjo klausytis net 63 pranešėjų iš 13 skirtingų pasaulio šalių. Kai kurie jų renginio dalyvius stebino dažnai fantastiškai skambančiomis naujienomis iš inovacijų pasaulio. Didelio mokinių  susudomėjimo sulaukė „#SWITCH!“ technologijų erdvė, užėmusi net 672 kv. m. plotą ir pritraukusi 37 organizacijas ir bendroves, įkurdinusias savo stendus.Čia lankytojai galėjo išbandyti skrydį parasparniu virtualioje realybėje, spausdinimą 3D spausdintuvu ar drono valdymą. Be to, nestigo ir norinčiųjų stebėti robotų kovas.

Autorius: dir.pav. B.Adomavičienė