Rugsėjo 16–22 dienomis  gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje ,,EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ“.

     Antradienį pristatėme savaitės tikslus ir veiklas. Trečiadienį moksleiviai su klasių  vadovais prisiminė saugaus eismo taisykles. Ketvirtadienį, penktadienį visi buvo kviečiami  į gimnaziją atvykti  dviračiu, paspirtuku ar riedlente. Į kvietimą atsiliepusiųjų nebuvo daug, nors atvykusieji dviračiu, paspirtuku ar riedlente dalyvavo loterijoje, kurios pagrindinis prizas buvo nemokami pietūs. Gražų pavyzdį bendruomenei parodė direktoriaus pavaduotoja Vidmanta Venciuvienė ir mokytoja Onutė Povilaitienė.

     Ketvirtadienį  per ilgąją pertrauką pradinių klasių mokinius pakvietėme dalyvauti  estafetėse su paspirtukais. Aktyviai  praleista pertrauka mokiniams suteikė daug džiugių emocijų. Visiems dalyviams buvo įteiktos emblemos ,,Europos judumo savaitė“.

     Pėsčiųjų žygiuose dalyvavo turistų klubo nariai,5a klasės mokiniai su auklėtoja Daiva Strimaitiene.

 

Autorius: mokyt. R.Stepaitienė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button