Rugsėjo mėnesį mes, pradinių klasių mokiniai, vykome į Šakius.  Aplankėme policijos komisariatą bei priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos stotį.
     Išvykos metu pirmiausia apžiūrėjome policijos komisariato patalpas. Matėme apklausos kambarius, sulaikymo kameras ir kitas svarbias vietas. Pareigūnė papasakojo apie savo darbą. Pademonstravo, kaip naudotis įvairiais prietaisais. Pamatėme, kaip atrodo naujausios transporto priemonės. Taip pat visi prisiminėme saugaus eismo taisykles. Nuvykę į priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos stotį, susitikome su ugniagesiais gelbėtojais. Ten susipažinome su jų darbo vieta. Supratome, kokia sunki yra jų apranga ir sudėtinga įranga. Labai smagu buvo įlipti į gaisrininkų mašiną. Tai ne taip paprasta!

     Mums ši kelionė labai patiko. Supratome, koks sunkus yra policininkų ir gaisrininkų darbas. Manau, jog turime visi jiems labai padėkoti, kad visada mus saugo, gina ir gelbsti.

 

Autorius: Beatričė Jonaitytė, 4b klasė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button