Kovo 2 dieną Šiauliuose vyko tarptautinė teorinė - praktinė mokinių konferencija „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“.

          Į Šiaulių „Romuvos“ gimnaziją atvykome pačiu laiku. Užsiregistravome ir nuėjome į aktų salę. Joje prasidėjo konferencija, vyko plenarinis posėdis. Posėdžio metu buvo pristatyti keli pranešimai.

          Po teorinės dalies visi dalyviai išsiskirstė dirbti sekcijose, jų buvo penkios. Aš patekau į sekciją „Asmuo valstybėje“,  pristačiau savo darbą „ Vytauto Lietuva“.

          Pristatę savo darbus, sugrįžome į aktų salę, ten vyko konferencijos apibendrinimas ir apdovanojimai. Buvau maloniai nustebinta, kad gavau knygą kaip jauniausia konferencijos dalyvė. Iš kiekvienos sekcijos buvo renkami trys geriausi darbai. Mano darbas buvo vienas iš jų! Buvau labai laiminga.

          Ačiū istorijos mokytojai Birutei už galimybę dalyvauti šioje konferencijoje ir  patirti gerų emocijų.

 

Autorius: Ugnė Kažemėkaitytė, 5 b klasė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button