Kovo 2 dieną, penktadienį, mūsų gimnazijos vienuoliktokai sukvietė abiturientus ir mokytojus į šimtadienio šventę.

          Renginio tema – ligoninė.  Vienuoliktokai išrinko būtent tokią temą turėdami tikslą - išgydyti mūsų abiturientus nuo įvairiausių  "ligų". Renginio organizatoriai stebino svečius šiuolaikiniais šokiais. Buvo pristatomos skaidrės, kuriose atsispindėjo dvyliktokų "sveikatos būklė". Kartu su abiturientais organizatoriai žaidė nuotaikingus žaidimus, kurie pralinksmino ne tik juos, bet ir visus svečius. Renginio pabaigoje vienuoliktokai padovanojo abiturientams didžiulį tortą. O dvyliktokai tortu ir arbata pavaišino visus svečius.

          Taigi, abiturientus „išgydyti“ pavyko: visi džiaugėsi, atgavo apetitą, jėgas bei sustiprino imunitetą. Kadangi po 100 dienų  laukia rimti išbandymai, palinkėjome jiems optimizmo.

 

Autorius: Martyna Balnaitytė, III b klasė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button