Kovo 15 dieną, ketvirtadienį, mūsų mokyklos gimnazinių klasių moksleiviai vyko į Kauno ,,Žalgirio‘‘ areną, kur dalyvavo renginyje ,,Geriausia ever pamokų diena‘‘. Renginio metu vyko 7 visiškai neįprastos, tačiau įdomios ir naudingos pamokos. Ekonomikos ir finansų pamoką pvedė Andrius Tapinas, Ingrida Šimonytė ir ekonomikos vadovėlio „Ekonomika per 31 valandą“ autorė Marija Vyšniauskaitė, fizikos eksperimentus demonstravo mokytojai iš Suomijos Kalle Vaha – Heikkila, apie kūrybiškumo svarbą kalbėjo Tomas Ramanauskas ir Kristupas Sabolius, ateities profesijų ir darbo perspektyvas atskleidė Edmundas Jakilaitis, Dalius Misiūnas, Ilja Laursas, Augustinas Vizbaras ir Robertas Dargis, įdomiausią istorijos pamoką pravedė Alfredas Bumblauskas, apie dirbtinio intelekto galimybes pasakojo mokytoja iš Indonezijos Inggriani Liem, savo muzikinėmis žiniomis dalinosi Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonavičius – Samas ir Vytautas Lukočius. Renginį vedė ir pertraukų metu nuobodžiauti neleido visų žinomi ir mėgiami Radistai. Po neįprastos, bet tikrai geriausios pamokų dienos grįžome laimingi, kupini gerų emocijų ir įgavę naujų žinių.

 

Autorius: Emilė Kazlauskaitė, Ib kl. gimnazistė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button