Žmogaus gyvenime vienas svarbiausių dalykų yra teisingai pasirinkti profesiją, tačiau labai dažnai jauni žmonės nežino, kuo norėtų būti, su kokia sritimi sieti tolesnę savo veiklą. Tuo tikslu mūsų gimnazijoje Lyderystės ABC būrelis organizavo karjeros dienas.

• Balandžio13 dieną   Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro dėstytojos  N. Jankauskaitė ir R. Kundrotienė susitiko su mūsų gimnazijos IIab klasių mokiniais.
  • Balandžio16 dieną Šakių Jaunimo centro darbuotoja E .Plančiūnienė pravedė užsiėmimus I- IIklasių mokiniams.
  • Balandžio17 dieną   Šakių savivaldybės Bendruomeninių šeimos namų koordinatorė J. Raškauskienė  susitiko su III a ,b klasių mokiniais
  • Balandžio19 dieną  buvusi mūsų gimnazijos mokinė I.Valaitytė, dabar gyvenanti Australijoje,  susitiko su abiturientais.
  • Balandžio 25 dieną -  gimnazistai vyko į Aleksandro Stulginskio universitete organizuojamą atvirų durų dieną, kur vyko paskaitos, praktiniai užsėmimai.

Autorius: S.Žaganevičienė, karjeros koordinatorė