2018-04-25 grupelė I- IV gimnazijos  klasių mokinių dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų dienoje. Atvykę į pavasarėjantį Universitetą, susipažinome su TV ir radijo laidų žvaigžde Gabriele Martirosianaite ir jos mama ASU dėstytoja Lina Martirosianiene. ASU docentas dr. Raimondas Šadzevičius skaitė paskaitą apie Gedimino kalno problemas ir kokius darbus šiuo metu atlieka mokslininkai, kad jį išgelbėtų.Po paskaitų visų laukė studentiški pietūs, po jų galėjome rinktis vieną papildomą paskaitą arba praktinį užsėmimą. Galiausiai dieną pabaigėme Studentų atstovybės organizuojamomis orientacinėmis varžybomis, kuriose mūsų gimnazijos mokiniai buvo geriausi. Grįžom pilni įspūdžių ir dėkojame už galimybę ten pabūti.

 

Autorius: Miglė Plečkaitytė, ,,Lyderystės ABC '' būrelio narė

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button