Mūsų gimnazija dalyvauja projekte „Atrask ES Lietuvoje“. Projektas „Atrask ES Lietuvoje“ vykdomas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 12.0.1-CPVA-K-204 „Komunikacija apie ES investicijas“. Projektą koordinuoja VšĮ „Problemų sprendimo centras“.

          Todėl šių metų gegužės 14 dieną mūsų gimnazijos merginų komanda (Vaiva, Simona, Emilija, Fausta, Indrė, Emilė, Skaiva, Diana) dalyvavo protmūšyje , kuris vyko Marijampolės Marijonų gimnazijoje. Protmūšio tema - Europos Sąjunga, jos pajamos. Šiame ture buvo trys etapai. Kiekvienas buvo sunkesnis už praėjusį. Kiekviename etape buvo užduodama po dešimt klausimų. Po kiekvieno etapo buvo užduodami klausimai sirgaliams, už teisingą atsakymą buvo dalijami prizai. Nors komandų buvo šešios, merginoms pavyko užimti pirmąją vietą. Jos laimėjo kelialapį į pasirinktą vietą Lietuvoje ir į finalą. Čia jos varžysis dėl pagrindinio prizo - drono!

 

Autorius: E.Karpavičienė, geografijos mokytoja

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button